Галичина.Інфо

З 1 травня львів'яни зможуть через Інтернет придбати арештоване майно

З 1 травня львів'яни зможуть через Інтернет придбати арештоване майно Міністерство юстиції України 16 квітня 2014 року прийнято наказ «Про проведення експерименту із запровадження порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів». Документом також затверджено порядок проведення торгів: реєстрація учасників, безпосереднє проведення торгів, правила уцінки майна, вирішення спірних ситуацій тощо. Найголовнішим завданням пілотного проекту є залучення якомога ширшого кола покупців до реалізації арештованого майна з метою його реалізації за максимальною ціною та унеможливлення корупційних ризиків у процесі реалізації арештованого майна.

1 травня експеримент стартує у чотирьох областях – пілотними визначені Вінницька, Дніпропетровська, Львівська області та місто Київ. Про це йдеться у повідомленні Головного управління юстиції у Львівській області. З порядком реалізації арештованого майна можна ознайомитись на веб-сайті Головного управління юстиції у Львівській області чи Верховної Ради України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » З 1 травня львів'яни зможуть через Інтернет придбати арештоване майно

топ

  Цей день в історії.
  18 вересня:

  1939 — радянські війська захопили Станіславів, Коломию, Галич, Луцьк, Сарни та інші населені пункти України, підконтрольні Польщі.

  1988 — У Вінніпегу урочисто відкрито пам’ятник Т.Шевченку, який збудований коштами української діаспори.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014