Галичина.Інфо

У Львові відкриють перший в Україні мультиспортивний зал

У Львові відкриють перший в Україні мультиспортивний зал У четвер, 10 квітня, на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини («Погулянка», вул. Вахнянина 29) відбудеться відкриття cоціального мультиспортивного залу площею 330 м кв.

Зал створили за 8 місяців, вклавши у будівництво 330 000 грн доброчинних внесків. Тут розміщено скеледром (для занять зі скелелазіння і гірського туризму), татамі (заняття з дзюдо), батут, поролонова яма і майданчик для паркуру, брейкдансу і акробатики, слеклайни (натягнуті на висоті стропи, на яких вчитимуть зберігати рівновагу та виконувати акробатичні фігури). Таке наповнення однієї площі наразі єдине в Україні.

«Першими, хто підтримав задум, було керівництво Центру творчості, яке погодилось на створення такого майданчика на своїй території. Знайшлися і небайдужі компанії та приватні особи – які своїми пожертвами підтримували процес будівництва. Львівські підприємства надавали знижки на свої послуги та матеріали. Хтось ділився досвідом у будівельній сфері чи жертвував часом та фізично докладався до створення залу – відтак більшість робіт у залі проведено на волонтерських засадах»,- розповів Тарас Білошицький, президент ЛМГО «Туристсько-спортивний Клуб «Манівці».

У залі немає вікових обмежень чи у підготовці - кожен бажаючий може прийти і займатись під опікою тренера, самостійно чи організувати та очолити тренувальний процес для своїх друзів. У залі, окрім занять, тренувань та змагань, відбуватимуться також лекції, семінари та кінопокази. Вартість занять у більшості секцій становить 50 гривень на місяць.

Програма відкриття:
17:00 - відкриття соціального мультиспортивного залу
17:15-20:30 - показові виступи з паркуру французької команди Parkour Lyon (м. Ліон, Франція) та LvivMotion (м. Львів). Відкриті заняття на усіх площадках залу для усіх бажаючих
20:30 - кіноклуб «Відеомандрівка в космос».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкриють перший в Україні мультиспортивний зал

топ

  Цей день в історії.
  23 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014