Галичина.Інфо

В одеських і кримських греко-католиків новий владика

В одеських і кримських греко-католиків новий владика 12 квітня глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав ввів на престол Одеського екзарха владику Михайла (Бубнія). Про це повідомляє медіа-центр УГКЦ. Владика Михайло одночасно став також адміністратором для Кримського екзархату. Церемонія інтронізації Михайла Бубнія відбулася в Одесі, у римо-католицькому соборі Св. Климента.

"За літургійним календарем візантійського обряду наступає новий період Літургійного року. Лазаревою суботою ми розпочинаємо Квітну тріодь. Починається новий час, закінчується час Чотиридесятниці і ми входимо у пасхальне таїнство, - таїнство смерті і воскресіння Господа нашого Ісуса Христа нагадав Блаженнійший отець Святослав.
«Сьогодні в новий період літургійного року наш Одеський і Кримський екзархати починають новий період свого життя, своєї історії. Сьогодні Церква посилає вам нового єпископа», – звернувся він до духовенства і вірних Одеського екзархату і наголосив - «Сьогодні велике свято для вас усіх. Адже майже рік ви чекаєте на свого єпископа. Бо майже рік минув з того часу, як ми забрали від вас владику Василія (Івасюка) і перевели його до осідку Коломийсько-Чернівецької єпархії до Коломиї. І ось цей день настав».
Блаженніший Святослав щиро подякував за довгорічну працю в Одеському і Кримському екзархатах владиці Василеві (Івасюкові). Він тут був першим екзархом і заклав фундаменти цих екзархатів.

Михайло Бубній народився 16 вересня 1970 р. в с. Хлівчани Сокальського району Львівської області.
У 1991 році вступив до Львівської провінції Чину Найсвятішого Ізбавителя (редемптористи). Священичі свячення прийняв 19 серпня 1997 року. Богословську освіту і священичу формацію здобував у Вищій духовній семінарії отців редемптористів у Кракові (філософія) та Тухові (богослов’я) в Польщі. Після закінчення семінарії виконував служіння префекта кандидатів до Львівської провінції ЧНІ, сотрудника при парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Тернополі.
У 1999-2001 роках був соцієм студентів Львівської провінції ЧНІ, які навчалися в Тухові. Від 20 січня до 30 червня 2000 року проходив курси вихователів в Салезіанському університеті в Римі.
27 червня 2002 року Декретом Блаженнішого Любомира був призначений на роботу в Постуляційному центрі УГКЦ. У серпні 2001 року призначений ігуменом монастиря та настоятелем храму Святих апостолів Петра і Павла у м. Новояворівську (Львівщина). З червня 2002 року до травня 2005 року виконував служіння магістра новиків Львівської провінції ЧНІ при монастирі Святого Герарда в Кохавино (поблизу Жидачева на Львівщині).
Від 9 травня 2005 року до вересня 2007 року був ігуменом монастиря Святого Альфонса та ректором Вищого духовного інституту імені блаженного священномученика Миколая Чарнецького у Львові.
Від 2007 року до 2010 року навчався в Папському східному інституті в Римі, здобувши ступінь ліценціата канонічного права.
Від 2010 року виконував обов’язки ігумена монастиря Святого Йосифа та пароха церкви Матері Божої Неустанної Помочі в м. Івано-Франківську.
13 лютого 2014 року у Ватикані було повідомлено, що Святіший Отець Франциск поблагословив рішення Синоду єпископів УГКЦ про призначення ієромонаха Михайла Бубнія, ЧНІ, Екзархом Одеським з титулярним осідком Тубурсіко-Буре.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В одеських і кримських греко-католиків новий владика

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014