Галичина.Інфо

Рада ЄС підтримала скасування мит на українські товари

Рада ЄС підтримала скасування мит на українські товари 14 квітня Рада Європейського Союзу остаточно схвалила одностороннє скасування митних зборів на українські товари. «Зустріч ЄС почалася з офіційного рішення щодо одностороннього скасування мит для України. Негайний поштовх в 500 млн євро для українського бізнесу», – написав міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт на своїй сторінці в Twitter.

Нагадаємо, 11 березня Європейська комісія вирішила тимчасово знизити мита для українських товарів, які ввозяться у країни Євросоюзу. Торгові пільги для України передбачають скасування 98% митних зборів, які сплачують українські експортери на кордонах ЄС. За словами президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, економічні вигоди для України внаслідок прийняття цих заходів сягнуть 500 млн євро в рік. Такі заходи діятимуть до 1 листопада 2014 року. Щоправда, до цього часу має бути підписана економічна частина Угоди про асоціацію, яка зробить преференції двосторонніми.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Рада ЄС підтримала скасування мит на українські товари

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014