Галичина.Інфо

Україна і Польща домовилися про спрощення реверсу газу

Україна і Польща домовилися про спрощення реверсу газу Оператори з'єднувальних газотранспортних систем України (ПАТ "Укртрансгаз") і Польщі (Gaz-System S.A.) підписали доповнення до операторської угоди, яка суттєво спрощується порядок оформлення добових обсягів природного газу, що постачається до України за реверсом через ГВС «Германовичі» з Польщі. Про це повідомили в управлінні по зв’язках з громадськістю НАК «Нафтогаз України».

Згідно з домовленістю, розподіл обсягів здійснюватиметься відповідно до кодексу розподільних мереж, за такими принципами: добові обсяги, нараховані користувачам газотранспортних систем під час поставки через ГВС «Германович», будуть дорівнювати затвердженим номінованим обсягами; різниця між сумарним номінованим об'ємом для всіх користувачів по кожному місяцю і фактичним обсягом газу, поставленим через цю ГВС, розділятимуться між усіма користувачами пропорційно їх затвердженим номінованим обсягам. Новий порядок діятиме з 14 квітня 2014 року.

Нагадаємо, що Московія підняла ціну на газ для України з $268 до $485 за тисячу кубометрів. Поставки з Європи, за попередніми даними, здешевлять його вартість приблизно до $350 за тисячу кубометрів. Україна вже отримала підтвердження від операторів газотранспортних систем Польщі, Словаччини та Угорщини про можливість поставок в країну за реверсною схемою. Окрім цього, Україна планує імпортувати природний газ за реверсними маршрутами від німецької та французької компаній.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна і Польща домовилися про спрощення реверсу газу

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014