Галичина.Інфо

У Львові підписали грантовий договір щодо трамваю на Сихів

У Львові підписали грантовий договір щодо трамваю на Сихів ЛКП "Львівавтодор", Львівська міськрада, Федеративне міністерство навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини і Європейський банк реконструкції і розвитку 16 квітня підписали договір щодо інвестиційного гранту від німецького уряду для продовження трамвайного маршруту №4 до мікрорайону Сихів. Згідно з договором, німецьке міністерство надасть Львову 5 млн євро гранту, 6,2 млн євро буде виділено з міського бюджету. Роботи розпочнуться у другій декаді травня. Виконавець робіт - компанія "Онур". Орієнтовний термін реалізації проекту - 8 місяців.

"Це небюджетні кошти, які не проходитимуть через казначейство, тому проект можуть реалізувати у зазначені терміни", - розповів мер Львова Андрій Садовий. За його словами, все залежатиме від політичної ситуації в країні і від кліматичних умов. "Будемо сподіватися, що завершимо у цьому році. Але, можливо, певний етап доведеться завершувати наступного року. Адже в нас на першому місці - якість виконання", - додав міський голова, зазначивши, що будівництво контролюватиме французька компанія-партнер ЄБРР.

Згідно з проектом будівництва, трамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж проспекту Червоної Калини, аж до Санта-Барбари, але в обхід будівель на вул. Стуса, 49 та Стуса, 51, які раніше місто планувало викупити для суспільних потреб.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові підписали грантовий договір щодо трамваю на Сихів

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014