Галичина.Інфо

Знайдено першу потенційно придатну для життя екзопланету

Знайдено першу потенційно придатну для життя екзопланету Астрономи знайшли першу потенційно придатну для життя землеподібну планету.

Відкриття вдалося зробити завдяки телескопу Kepler, який використовується для пошуку планет за межами Сонячної системи. Місія Kepler триває вже третій рік. Весь цей час вчені за допомогою телескопу спостерігають за близько 100 тисячами схожими на Сонце зірками, навколо яких можуть обертатися так звані екзопланети. Апарат шукає планети використовуючи т. зв. транзитний метод, коли планета проходить на фоні диску своєї зірки. В цей момент вона закриває від спостерігача частину випромінювання. Аналізуючи коливання яскравості світил, астрономи можуть не тільки знаходити планети, але також приблизно оцінювати їхній розмір. Для виявлення сигналу планети знадобився аналіз даних за три роки. Результати були спочатку представлені на конференції 19 березня 2014 і остаточно були підтверджені цього тижня. Планета, яка отримала назву Kepler-186F, зафіксована в сузір'ї Лебедя в системі червоного карлика Kepler-186.

Астрономи заявляють, що вона перебуває у так званій «зоні життя», умови якої передбачають можливість наявності на ній води в рідкій формі і, як наслідок, - життя. Вчені зауважують, що Kepler-186F лише на 10% більша за нашу планету. Це робить її першою з потенційно придатних для життя землеподібних планет. Однак планета знаходиться далеченько. За попередніми обрахунками - на відстані 492 світлових років від Землі (один світловий рік становить 9 460 730 472 580,8 км).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Знайдено першу потенційно придатну для життя екзопланету

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014