Галичина.Інфо

У Львові цього тижня пройде Весняний діловий форум

У Львові цього тижня пройде Весняний діловий форум 25 квітня у Львові вже вшосте відбудеться Весняний діловий форум, під час якого обговорять поточний стан економіки України, а також перспективи її розвитку.

«Зважаючи на події в країні, за останні кілька місяців не раз виникало питання доцільності проведення Весняного ділового форуму, – розповіли організатори з «Ейч.Ді.Партнерз». - Проте зараз існує низка питань та проблем, які потрібно вирішувати вже, і без публічних обговорень зробити це неможливо». Як повідомили в управлінні зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради, для міста пріоритет в обговоренні становитимуть два питання – європейської інтеграції та розвитку інфраструктури. Зокрема, фахівці вестимуть дискусії про: погляд міжнародних організацій на перспективи розвитку економіки України; питання стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення; стратегії діяльності в напрямку євроінтеграції; Україну в ІТ середовищі; мораль та бізнес. Обговорення відбудуться за участю представників уряду, Державного агентства залучення інвестицій, міжнародних фінансових організацій, а саме ЄБРР, НЕФКО, Міжнародної фінансової корпорації, а також українських і закордонних фахівців.

Нагадаємо, щорічно Весняний діловий форум проводять з метою встановлення ділових відносин, вільних від недовіри, визначення спільних цілей та інтересів у реалізації проектів на території України, ознайомлення з потенціалом західних областей України, а також залучення якомога більшої кількості інвестицій до Львова. З-за кордону до участі залучають представників міжнародних економічних організацій, фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, що виявляють зацікавленість в реалізації бізнес-проектів на території України, успішно здійснюють підприємницьку та інвестиційну діяльність або ж планують працювати на українському ринку. Традиційними організаторами заходу є ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз», спільно з Львівською міською радою.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові цього тижня пройде Весняний діловий форум

топ

  Цей день в історії.
  26 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014