Галичина.Інфо

У Львові відбудеться мистецький фестиваль «Музограф»

У Львові відбудеться мистецький фестиваль «Музограф» Із 1 по 4 травня у Львові відбудеться Перший мистецький фестиваль «Музограф». Фестиваль ознаменує появу нового арт-простору міста – пішохідної зони на вулиці Лесі Українки, 45. Організатори сподіваються, що «Музограф» стане ще одним традиційним львівським фестивалем та спонукає розвиток львівського середмістя вулиці у мистецькому напрямку, як це свого часу відбулась на вулиці Вірменській після появи галереї «Дзиґа».

Фестиваль відкриється увечері, 1 травня, музично-поетичним проектом «Поліграф». На відкриття «Музографа» до Львова приїде відома авангардна мистецька група «Яра» з Нью-Йорку. Під керівництвом культової американської режисери українського походження Вірляни Ткач для львів’ян буде презентовано дійство «Правда і неправда» за участі всесвітньовідомого бандуриста Юліяна Китастого та акторів з бродвейського експериментального театру «Ла МаМа». Також цього вечора музичне дійство та відео творитимуть поети Юрій Іздрик, Григорій Семенчук у своєму проекті «DrumТиатр», повідомили у прес-службі МО «Дзига».

Наступного дня, 2 травня, на «Музографі» відбудеться благодійний проект «Аркадій Орєхов та друзі для Анатолія Шацького», що збиратиме кошти для лікування легендарного джазового барабанщика. Ініціатором акції виступив легендарна постать львівського джазу клавішник Аркадій Орєхов, який також презентуватиме альбом зі своїми акварелями. Для Анатолія Шацького зіграють «Medicus jazz-rock band», «The Mandry», «Тендер Блюз». Після концерту відбудеться джем-сейшен, на якому музиканти «JazzClub.Lviv» і «Blues Club.Lviv» гратимуть із самим Анатолієм.

Субота та неділя, 3-4 травня, пройдуть спільно з культовим етно-джазовим фестивалем «Флюгери Львова». Музиканти «Флюгерів» гратимуть і влаштовуватимуть спільні сейшени на «Музографі».

Вхід на всі акції фестивалю – вільний.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться мистецький фестиваль «Музограф»

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014