Галичина.Інфо

Папа Франциск канонізував понтифіків Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ

Папа Франциск канонізував понтифіків Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ Глава Римо-католицької церкви, Папа Франциск на площі перед собором Святого Петра у Римі урочисто зачислив понтифіків Івана XXIII та Івана Павла II до лику святих.

Зачислення папи до лику святих не відбувалося у католицькій церкві останні 60 років. Останнім святим папою донині вважався Пій Х, канонізований 1954 року. Сьогоднішня канонізація стала справді унікальною подією, яка об'єднала імена відразу чотирьох глав Римо-католицької церкви – Івана XXIII та Івана Павла II, Франциска, а також почесного папу Бенедикта XVI, який також запрошений на церемонію.

Очікується, що на урочисту подію канонізації у Рим прибуде понад мільйон вірян і паломників з усього світу. Ватикан також відвідають глави світових держав і урядів, в тім числі і прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, який вчора, 26 квітня, зустрічався з Папою Римським Франциском у Ватикані. У зв’язку з напруженою ситуацією в Україні прем'єр-міністр не зміг залишитись на урочисту церемонію, тому українську офіційну делегацію очолить в.о. Міністра закордонних справ Андрій Дещиця. До делегації входить також і мер міста Львова Андрій Садовий.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Франциск канонізував понтифіків Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ

топ

  Цей день в історії.
  10 серпня:

  1498 — англійський король видав дослідникові Джону Каботу нагороду в 10 фунтів за відкриття Канади.

  1876 — в Онтаріо (Канада) зроблений перший у світі міжміський телефонний дзвінок.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014