Галичина.Інфо

Папа Франциск канонізував понтифіків Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ

Папа Франциск канонізував понтифіків Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ Глава Римо-католицької церкви, Папа Франциск на площі перед собором Святого Петра у Римі урочисто зачислив понтифіків Івана XXIII та Івана Павла II до лику святих.

Зачислення папи до лику святих не відбувалося у католицькій церкві останні 60 років. Останнім святим папою донині вважався Пій Х, канонізований 1954 року. Сьогоднішня канонізація стала справді унікальною подією, яка об'єднала імена відразу чотирьох глав Римо-католицької церкви – Івана XXIII та Івана Павла II, Франциска, а також почесного папу Бенедикта XVI, який також запрошений на церемонію.

Очікується, що на урочисту подію канонізації у Рим прибуде понад мільйон вірян і паломників з усього світу. Ватикан також відвідають глави світових держав і урядів, в тім числі і прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, який вчора, 26 квітня, зустрічався з Папою Римським Франциском у Ватикані. У зв’язку з напруженою ситуацією в Україні прем'єр-міністр не зміг залишитись на урочисту церемонію, тому українську офіційну делегацію очолить в.о. Міністра закордонних справ Андрій Дещиця. До делегації входить також і мер міста Львова Андрій Садовий.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Франциск канонізував понтифіків Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014