Галичина.Інфо

Проїзд у громадському транспорті Львова подорожчав до 3 грн

Проїзд у громадському транспорті Львова подорожчав до 3 грн Сьогодні, 28 квітня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про підняття тарифу на проїзд у транспорті до 3 грн, починаючи з 1 травня. Крім цього, виконком дав протокольне доручення про те, щоб найняти аудиторську компанію, яка до 1 липня повинна провести незалежну експертизу з перевірки розрахунків перевізників. «Якщо розрахунки не підтвердяться, то компанія, яка подала неправдиві розрахунки, піде з цього ринку», – сказав перший заступник мера Львова Олег Синютка. Він зазначив, що після отримання даних експертизи до питання тарифів повернуться знову.

Перед початком виконкому десяток активістів прийшли на пікет під стіни ратуші проти підняття тарифів на проїзд. Представник «Правого сектора» Віталій Сергатюк вважає, що підняття тарифів є незаконим, оскільки перевізники не показують справжніх прибутків.
На виконавчому комітеті в. о. директора департаменту ЖКГ Володимир Олійник сказав, що порівняно з лютим 2011 року, коли востаннє переглядали тариф, вартість палива зросла на 80%. «Ми розуміємо ґрунтовні зауваження щодо чистоти, дотримання графіків і ввічливості, але підняття тарифів необхідне для збереження транспорту», – сказав Володимир Олійник. Водночас він визнав, що повинен бути жорсткий контроль за дотриманням водіями всіх вимог.
Окрім того, як наголосив директор ТзОВ «Міра і К» Микола Шкурган, в останніх розрахунках ціни, які подали вони, нижчі за ті, що є на сьогодні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Проїзд у громадському транспорті Львова подорожчав до 3 грн

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014