Галичина.Інфо

З вівторка евакуатори забиратимуть авто з пішохідної зони Львова

З вівторка евакуатори забиратимуть авто з пішохідної зони Львова З 26 квітня у Львові запрацювали боларди на вул. Руській, Беринди та Братів Рогатинців. Відтак, в пішохідну зону, обмежену вулицями Валова – Підвальна – пл. Данила Галицького – вул. Гавришкевича – пл. Осмомисла – частково Театральна – частково Вірменська – пр. Свободи – пл. Міцкевича, можуть в’їжджати лише трамваї, спецтехніка, карети швидкої допомоги. Усі автомобілі, які будуть припарковані у пішохідній зоні, завтра з 10:00 год будуть евакуйовувати. Водіїв просять звернути увагу на те, що зупинка/стоянка транспортних засобів у пішохідній зоні заборонена. Мешканці центральної частини міста зможуть заїжджати у пішохідну зону за спеціальними перепустками, виданими Галицькою районною адміністрацією – лише за нагальної потреби чи з вантажем на 15 хв, без права паркування.

Рекомендовано до перегляду:

» » » З вівторка евакуатори забиратимуть авто з пішохідної зони Львова

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014