Галичина.Інфо

У Львові урочисто відзначать канонізацію двох Понтифіків

У Львові урочисто відзначать канонізацію двох Понтифіків 4-5 травня Львівська архиєпархія УГКЦ спільно з управлінням внутрішньої політики Львівської міськради організують урочистості з нагоди канонізації Папи Івана Павла II та Папи Івана XXIII, яка відбулася 27 квітня у Ватикані. Урочистості, присвячені канонізації Пап, відбуватимуться в Архикатедральному Соборі Святого Юрія.

Як розповіла голова комісії з питань євангелізації Львівської архиєпархії УГКЦ Віра Ценглевич, під час відвідин Львова Папа Іван Павло II проживав у митрополичих палатах. Залишилися фелон, в якому Іван Павло II служив Літургії під час перебування в Україні, і чаша, з якої причащав Папа. Отож, у Соборі в неділю чаша і фелон будуть виставлені до почитання.
Святкова Архиєрейська Божественна Літургія почнеться об 11:00. Після Літургії на подвір’ї Собору відбудеться продаж літератури, присвяченої життю та діяльності Понтифіків, вірянам будуть роздавати іконки.
О 17:00 пройде фестиваль молодіжних хорів «Переступити поріг надії в Архикатедральному Соборі Святого Юра.

«Напевно, Іван Павло ІІ та Іван ХХІІІ не потребують канонізації. Це потребуємо ми, адже Церква завжди шукає нові зразки святості. Ці зразки святості і засвідчують щойно проголошені святі Католицької Церкви», - наголосив синкел у справі мирян і монашества Львівської архиєпархії УГКЦ, отець Віталій Дуткевич.

Програма урочистостей з нагоди канонізації Папи Івана ХХІІІ і Папи Івана Павла ІІ у Львівській архиєпархії УГКЦ

4 травня – Архикатедральний Собор Святого Юра (Пл. Св. Юра, 5)
08.00 – виставлення для почитання Риз і Чаші, які Папа Іван Павло ІІ використовував під час Богослужінь в Україні
09.00 – виставка-продаж тематичної літератури видавництва «Свічадо» та «Місіонер»
11.00 – Святкова Архиєрейська Божественна Літургія
17.00 – фестиваль молодіжних хорів «Переступити поріг надії» та презентація життя і діяльності Свв. Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ «Дорогою святості»

5 травня – Львівська міська рада (Пл. Ринок, 1)
10.00 – виставлення для почитання Риз і Чаші, які Папа Іван Павло ІІ використовував під час Богослужінь в Україні (Каплиця, каб. 116)
11.00 – виставка-продаж тематичної літератури видавництва «Свічадо» та «Місіонер»
11.45 – молитва у каплиці та розповсюдження іконок з молитвою
12.00 – конференція для молодіжних спільнот Львова та області про життя і діяльність канонізованих святих «Дорогою святості» (каб. 202).

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові урочисто відзначать канонізацію двох Понтифіків

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014