Галичина.Інфо

В Україні створили національний портал відкритих даних уряду

В Україні створили національний портал відкритих даних уряду Громадянська платформа SocialBoost запустила національний портал відкритих даних Data.gov.ua, на якому публікуватимуть дані українських державних органів, повідомляє прес-служба Мінрегіону. Згідно з повідомленням, на інтернет-ресурсі зібрані відкриті дані уряду в 12 категоріях, які згідно із законодавством України мають бути оприлюднені.

Відзначається, що раніше розрізнені урядові дані, які перебували у відкритому доступі, важко було використовувати чи навіть знайти. Тепер же українські розробники й активісти зможуть використовувати зібрані і систематизовані на порталі дані для створення соціально корисних сервісів. Згідно задуму, систематизація державних даних в єдиному каталозі сприятиме розвитку української IT-індустрії і полегшить громадянам «повсякденну взаємодію з державою завдяки технологіям».

SocialBoost – це громадянське об'єднання, яке курирує діяльність понад 1000 IT-ентузіастів і працівників IT-компаній по всій Україні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні створили національний портал відкритих даних уряду

Цей день в історії.
22 вересня:

1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014