Галичина.Інфо

В Україні створили національний портал відкритих даних уряду

В Україні створили національний портал відкритих даних уряду Громадянська платформа SocialBoost запустила національний портал відкритих даних Data.gov.ua, на якому публікуватимуть дані українських державних органів, повідомляє прес-служба Мінрегіону. Згідно з повідомленням, на інтернет-ресурсі зібрані відкриті дані уряду в 12 категоріях, які згідно із законодавством України мають бути оприлюднені.

Відзначається, що раніше розрізнені урядові дані, які перебували у відкритому доступі, важко було використовувати чи навіть знайти. Тепер же українські розробники й активісти зможуть використовувати зібрані і систематизовані на порталі дані для створення соціально корисних сервісів. Згідно задуму, систематизація державних даних в єдиному каталозі сприятиме розвитку української IT-індустрії і полегшить громадянам «повсякденну взаємодію з державою завдяки технологіям».

SocialBoost – це громадянське об'єднання, яке курирує діяльність понад 1000 IT-ентузіастів і працівників IT-компаній по всій Україні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні створили національний портал відкритих даних уряду

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014