Галичина.Інфо

З таксофонів Укртелекому можна буде дзвонити безкоштовно

З таксофонів Укртелекому можна буде дзвонити безкоштовно З 1 травня до 30 листопада 2014 року можна буде здійснювати безкоштовні дзвінки на місцеві фіксовані номери з майже 8 тисяч таксофонів компанії Укртелеком. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

У повідомленні зазначено, що Укртелеком як соціально відповідальна компанія намагається зробити свої послуги доступнішими для клієнтів, створюючи абонентам можливості для спілкування. "Оператор усвідомлює соціальну важливість фіксованої телефонії для населення країни, тому робить все можливе, щоб послуга була ще більш зручнішою та доступнішою для абонентів. Оскільки дзвінок на місцеві фіксовані номери буде надаватися на безкоштовній основі, то немає необхідності у використанні таксофонних карток для здійснення цих дзвінків", - наголошує Укртелеком.

Мережа Укртелекому нараховує майже 8 тисяч універсальних таксофонів, які надають послуги як вихідних, так і вхідних дзвінків. Це означає, що дзвінок з таксофона на таксофон у межах міста і навіть району (смт, села, селища та інших населених пунктів у межах одного району) також не будуть тарифікуватися.

У компанії впевнені, що споживачі фіксованої телефонії будуть активно користуватися наданою можливістю на всій території країни.
За результатами такого маркетингового дослідження Укртелеком прийме рішення щодо доцільності продовження чинних тарифів.

Нагадаємо, що у жовтні 2013 року ПАТ "Укртелеком" стала частиною компанії СКМ, яка належить Ринату Ахметову.

Рекомендовано до перегляду:

» » » З таксофонів Укртелекому можна буде дзвонити безкоштовно

топ

  Цей день в історії.
  27 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014