Галичина.Інфо

У Львові стартував 13-й сезон Lviv Fashion Week

У Львові стартував 13-й сезон Lviv Fashion Week Сьогодні, 7 травня, у готелі "Асторія" відбулося офіційне відкриття 13 сезону Lviv Fashion Week осінь/зима 2014. 13 сезон Lviv Fashion Week осінь/зима 2014 триватиме до 11 травня.

Fashion Week стартував із показу капсульної колекції коктейльних та вечірніх суконь іменитого львівського дизайнера Олени Даць. В основі колекції - легкі натуральні тканини, виточені силуети, елегантні драпірування та принти з елементами української орнаментики.
"Колекція - подарунок найкрасивішим жінкам Львова. У показі були представлені найвинятковіші коктейльні та вечірні сукні", - розповіла дизайнер.
Завтра, 8 травня, у "Копальні кави" в рамках Off Schedule відбудуться покази студентських колекцій з України та Білорусі.

Основною локацією модного заходу вперше став Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького. Тут свої колекції представлять Marta Wachholz, Mykytyuk&Yatsentyuk, NOVANAStudio, IvannaYukhymchuk (Луцьк), Лідія Яніцька (Тернопіль), Golda Vynogradskaya (Київ), Тетяна Каліта, DOMANOFF (Одеса), Olena Golets та переможці конкурсу САБОТАЖ Тетяна Каліта і Рисич, а також гості з Білорусії – дизайнер Natasha TSU RAN та організатори Belarus FashionWeek. Покази на основному майданчику розпочинатимуться о 17:00 год та триватимуть до 22:00 години.
Модні демонстрації цього сезону також проходитимуть й на інших локаціях, які розміщені у центрі Львова. Свої колекції дизайнери показуватимуть у "Львівській копальні кави", Glory cafe, в готелі "Асторія" та у Державному природознавчому музеї.
Щодо цінової політики заходу, то квиток у перший ряд коштує 350 грн, другий – 250, третій – 150.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові стартував 13-й сезон Lviv Fashion Week

топ

  Цей день в історії.
  25 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014