Галичина.Інфо

Екс-беркутівців Львівщини за відмову їхати на схід звільнили

Екс-беркутівців Львівщини за відмову їхати на схід звільнили На початку травня частина спецпризначенців Львівщини (працівників колишнього батальйону «Беркут») відмовились їхати на схід України, аби там охороняти громадський порядок. За фактом відмови в обласному УМВС призначили службове розслідування. Зрештою, 32-х львівських спецпризначенців (колишній «Беркут»), які відмовились їхати на схід України для охорони громадського порядку, після службового розслідування звільнили з лав міліції. Про це сьогодні, 8 травня, на прес-конференції повідомив начальник обласного штабу міліції Юрій Гладун. За його словами, «ті, що відмовились, пояснювали свої рішення побутовими обставинами: діти малі, жінка не пускає, деякі хотіли, щоб їм за це окремо доплачували».

Водночас, як повідомила речник обласного управління міліції Світлана Добровольська, серед правоохоронців Львівщини є достатньо патріотів, які готові їхати в гарячі точки України та виконувати там свої професійні обов’язки. «Майже щодня наші працівники їдуть у ці регіони, аби нести там службу», – зазначила речник. Вона також додала, що обласне управління міліції уникає широкого розголосу довкола цієї теми, намагається не уточнювати кількості добровольців, аби уникнути зайвих спекуляцій.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Екс-беркутівців Львівщини за відмову їхати на схід звільнили

топ

  Цей день в історії.
  18 вересня:

  1939 — радянські війська захопили Станіславів, Коломию, Галич, Луцьк, Сарни та інші населені пункти України, підконтрольні Польщі.

  1988 — У Вінніпегу урочисто відкрито пам’ятник Т.Шевченку, який збудований коштами української діаспори.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014