Галичина.Інфо

Банки продаватимуть українцям валюту лише за паспортами

Банки продаватимуть українцям валюту лише за паспортами Національний банк України повернув продаж українцям готівкової іноземної валюти за пред’явленням документу, який посвідчує особу. Про це йдеться у постанові НБУ "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" від 30 квітня, зареєстрованій у Міністерстві юстиції України 7 травня. Цим документом затверджена нова редакція інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України.

"Продаж банком готівкової іноземної валюти фізичним особам-резидентам у сумі, яка не перевищує еквівалент у 15 тис грн, здійснюється на підставі документа, що посвідчує особу та підтверджує резидентність (копії документів, як і раніше, залишаються в документах банку)", – інформує регулятор.
Водночас купівля банком готівкової іноземної валюти у фізичних осіб на суму, яка не перевищує еквівалент у 150 тис грн та операції з конвертації (обміну однієї іноземної валюти на іншу) - здійснюються без документа, який посвідчує особу, із зазначенням у квитанції про здійснення валютно-обмінної операції прізвища, імені та по батькові клієнта.
Натомість, купівля банком готівкової іноземної валюти у фізичної особи-нерезидента за її згодою може здійснюватись без оформлення довідки про здійснення обміну валюти.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Банки продаватимуть українцям валюту лише за паспортами

топ

  Цей день в історії.
  1 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014