Галичина.Інфо

Національний хор Грузії «Тбілісі» вперше виступить у Львові

Національний хор Грузії «Тбілісі» вперше виступить у Львові Відомий чоловічий акапельний ансамбль Грузії «Тбілісі» вирушає у свій перший концертний тур Україною. З 1 по 9 червня під назвою «З любов’ю до України» він пройде містами Західної та Центральної України. У Львові грузинський чоловічий національний хор «Тбілісі» вперше виступить 4 червня, на сцені Львівської опери. Тур складається з двох частин: перша частина туру відбудеться на початку червня, а друга – містами південної і східної України – запланована на осінь. Гастролі проходитимуть за підтримки Посольства Грузії в Україні.

Національний хор Грузії «Тбілісі» був створений у 1980 році. За час свого існування колектив дав більше п’яти тисяч концертів як в Грузії, так і за кордоном: США, Японія, Бельгія, Нідерланди, Чехія, Італія, Франція, Велика Британія, Естонія, Московія. Дискографія ансамблю налічує вісім альбомів, а також 6-серійний документальний фільм «З піснею навколо світу». У 1997-му хор «Тбілісі» нагородили орденом Честі Грузії. Попри високу відзнаку, останнім часом колектив рідко виступав на рідній землі – через конфлікт із владою.
Національний хор Грузії «Тбілісі» - це 12 вокалістів: шість тенорів, три баритони і три баси. У його репертуарі грузинські народні пісні, пісні грузинських композиторів, а також знані мелодії з кінострічок (зокрема таких як «Міміно», «Скрипаль на даху»), і бродвейських мюзиклів. Спеціально для туру Україною у репертуарі з’явилася пісня на вірш Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».
Керівником колективу є заслужений діяч мистецтв Грузії, лауреат державної премії Роберт Гоголашвілі. Директор хору – кавалер Ордену Честі Заза Мамаладзе.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Національний хор Грузії «Тбілісі» вперше виступить у Львові

топ

  Цей день в історії.
  4 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014