Галичина.Інфо

У неділю в Природознавчому музеї – нічні екскурсії і дефіле

У неділю в Природознавчому музеї – нічні екскурсії і дефіле 18 травня у Державному природознавчому музеї, що на вул. Театральній, 18 у Львові, вдруге відбудеться мистецький проект «День і ніч». У програмі – виставка, перегляд відео, екскурсії, покази суконь львівських дизайнерів чорновиків дисертацій науковців музею. Подія відбувається в рамках Міжнародного дня музеїв, Європейської ночі музеїв та проекту «Динамічний музей» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Вхід безкоштовний.

Протягом дня з 12:00 до 23:00 всі бажаючі зможуть безкоштовно ознайомитись з особливостями пристосування тварин до різних середовищ – води, землі, повітря та міста – на виставці «Мистецтво виживання», повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
У цей час в музеї працюватиме дитячий куточок, де волонтери разом з дітьми різного віку через мистецькі засоби пізнаватимуть різноманітний світ тварин. В програмі заходу також перегляд природничого відео під відкритим небом. Водночас організатори запрошують до перегляду презентації моделей львівських дизайнерів, створених з чорновиків дисертацій науковців музею.

Програма

12:00-23:00 – Виставка «Мистецтво виживання» (присвячена різноманіттю пристосувань тварин до життя в різних середовищах). Екскурсії кожні 2 години починаючи з 14:00.
12:00-17:00 – Дитяча програма: «Кольоровий світ» (малюючи, діти зможуть більше дізнатися про особливості пристосувань тварин).
14:00-15:00 – Дитяча програма: Найбільший метелик музею (малювання метелика крейдою на подвір’ї музею).
20:00-23:00 – Природниче відео під відкритим небом.
21:00-23:00 – «Третє дихання» (презентація моделей львівських дизайнерів з чорновиків дисертацій науковців музею).

Рекомендовано до перегляду:

» » » У неділю в Природознавчому музеї – нічні екскурсії і дефіле

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014