Галичина.Інфо

У Винниках відбудеться фестиваль сиру і бринзи

У Винниках відбудеться фестиваль сиру і бринзи У неділю, 18 травня, з 10:00 до 18:00 у Винниках відбудеться фестиваль сиру і бринзи, на якому різноманітні сирні вироби будуть представляти майстри сироваріння з Хуста, Космача, інших міст Прикарпаття і Закарпаття. Фестиваль відбудеться за адресою: м. Винники, вул. В.Івасюка, 5.

Різноманітну сирну продукцію представлятимуть «Смак українських Карпат» і «Селиські сири». Крім того, власники фермерського господарства «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» - молочні продукти за швейцарськими рецептами.
Гості ярмарку матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецьку, покутську та гуцульську кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь, а також спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.
Організатори ярмарку запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх охочих із гончарства, ковальства, лозоплетіння, ткацтва, різьбярства, малярства на склі та яворівських розписів.
Важливим доповненням до програми ярмарку стане вистава у виконанні аматорського театру «Сміх і сльоза» (режисер І. Дзядига), яка розпочнеться о 15:00.
Цікавим довершенням фестивалю стане гаряча випічка, приготування давніх українських страв та їх дегустація.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Винниках відбудеться фестиваль сиру і бринзи

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014