Галичина.Інфо

З червня квитки на потяг «Львів-Краків» будуть доступні онлайн

З червня квитки на потяг «Львів-Краків» будуть доступні онлайн Міжнародний потяг № 52/51 «Краків-Львів» вже два місяці курсує Львівською залізницею. Однак, онлайн – резервування квитків стане доступним з 1 червня, після появи інформації про маршрут у електронній базі залізниці. Інформацію про маршрут прес-служба відомства поширила тільки в п’ятницю, 16 травня, разом із довідкою про зміни у графіку руху потягів на літній період.

Потяг міжнародного сполучення № 52/51 «Краків-Львів» курсує за таким графіком: №52 «Краків – Львів» – по непарних днях. Відправляється о 22:35 з Кракова, о 07:15 прибуває до Львова; №51 «Львів – Краків» курсує як по парних, так і по непарних днях тижня. Відправляється зі Львова о 22:59, прибуває у Краків о 07:15.

Рекомендовано до перегляду:

» » » З червня квитки на потяг «Львів-Краків» будуть доступні онлайн

топ

  Цей день в історії.
  4 грудня:

  1938 — у Хусті відбувся І з\'їзд «Карпатської Січі», воєнізованої організації, створеної на Закарпатті членами ОУН.

  1939 — указом Президії Верховної Ради СРСР у складі України були створені Львівська, Дрогобицька, Станіславська, Тернопільська, Волинська та Рівненська області.

  1941 — у Москві підписано радянсько-польську декларацію про дружбу та взаємодопомогу, чим лондонський еміграційний уряд фактично визнав радянську окупацію Західної України та Західної Білорусі у вересні 1939 року

  1992 — IV Всеукраїнський з\'їзд Народного Руху України перетворив НРУ на політичну партію, а її головою обрав В\'ячеслава Чорновола.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014