Галичина.Інфо

Зі Львова до Унева вирушила міжнародна піша проща

Зі Львова до Унева вирушила міжнародна піша проща 16 травня зі Львова до Унева вирушила міжнародна піша проща. Прочани будуть іти до Свято-Успенської Унівської Лаври Студійського уставу, яка розташована у селі Уневі Перемишлянського району на Львівщині. Участь у прощі бере 785 вірян із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Закарпатської областей, також з міста Києва. Є прочани з Австрії, Франції та США. Понад 150 осіб у п’ятницю, 16 травня, вийшло на прощу із Золочева, а також увечері в Глинянах доєднаються до прощі паломники з Перемишлян. Наймолодшому учаснику прощі 14 років, найстаршому – 82.

Впродовж двох днів паломники з молитвою та піснями подолають 55 км шляху, щоб вклонитися Пресвятій Богородиці, яка прославила себе в чудотворній Унівській іконі.
До Свято-Успенської Унівської Лаври Студійського уставу прочани прибудуть увечері 17 травня. Тоді ж відбудуться нічні чування, які триватимуть до ранку: молитви, сповідь, благословення чудотворною іконою, похід зі свічками на Чернечу гору.
18 травня проща закінчиться Архиєрейською літургією у 11:00, яку очолить владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії.

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу – один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархії впродовж XIV—XVIII ст, осередок чернечого життя монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-пам'ятка.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Зі Львова до Унева вирушила міжнародна піша проща

топ

  Цей день в історії.
  21 листопада:

  1952 — Народився Франці́шек Яво́рський, дослідників і популяризаторів історії Львова і Галичини.

  1916 — Помер Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорської Імперії.

  1916 — Народився Геляс Ярослав, актор та режисер.

  1918 — У Львові встановлено польську владу. Уряд ЗУНР переїжджає до Тернополя, згодом до Станіслава.

  1919 — Був укладений «Договір між союзними державами і Польщею про Східну Галичину», який передбачав передачу на 25 років Галичини до складу Польщі з обов\'язковим забезпеченням їй автономного статусу.

  1920 — Армія УНР перейшла ріку Збруч на територію Польської держави, де була інтернована в таборах.

  1952 — Народився єпископ УГКЦ Микола Сімкайло.

  1968 — Народилася Тамара Горська, канадська актриса українського походження, тележурналістка, режисер.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014