Галичина.Інфо

Існує загроза зупинки всіх шахт ДП «Львіввугілля»

Існує загроза зупинки всіх шахт ДП «Львіввугілля» На складах шахт ДП «Львіввугілля» накопичилося понад 300 тис. тонн вугілля. Такий обсяг нереалізованої продукції для вугільного об'єднання колосальний, він прирівнюється до двох з половиною місяців роботи всіх червоноградських шахтарів.

Про це у четвер, 22 травня заявив голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин. За словами Турчина, при середньодобовому видобутку у 5,3-5,5 тис. тонн вугілля, вагонів, що поставляють для відвантаження вистачає максимум на 1,5 тис. тонн, решту вугілля складується на шахтах. Це призвело до вимивання обігових коштів у ДП, і на сьогоднішній день вже загрожує повною зупинкою видобутку всіх семи шахт регіону. «Якщо зупиняться шахти, завтра 11,5 тис. шахтарів ДП «Львіввугілля» залишаться без роботи. «Подальше затарювання складів шахт вугіллям призведе до зупинки роботи всього об'єднання, що спровокує масові протести трудових колективів», - підкреслив Олег Турчин. Зарплату виплатили тільки за рахунок коштів державної підтримки, оборотних коштів немає. Звичайно ж, економлять на всьому, і в першу чергу, на заходах з охорони праці. Не закуповується спецодяг та спецвзуття, респіратори і саморятівники. Таке ставлення може призвести до серйозних наслідків, загрожує здоров'ю і навіть життю шахтарів», - заявив Олег Турчин. Великим також є й ризик техногенної катастрофи, адже вугілля Львівського басейну схильне до самозаймання, а травневе потепління тільки сприяє такому повороту подій.

Шляхи виходу з ситуації профспілкові лідери Червонограда збиралися вчора, 21 травня, розглянути з першим заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Зюковим, але зустріч не відбулася, заступник міністра не приїхав.
Обговоривши це питання на засіданні президії Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України, одноголосно було підтримано звернення до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови Міненерговугілля Юрія Продана, керівництва ДП «Вугілля України» з вимогою вжити термінових заходів щодо збільшення обсягів відвантаження видобутого вугілля.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Існує загроза зупинки всіх шахт ДП «Львіввугілля»

топ

  Цей день в історії.
  25 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014