Галичина.Інфо

В УКУ презентували книгу про життя і місію Папи Франциска

В УКУ презентували книгу про життя і місію Папи Франциска 21 травня відбулася презентація книги Папи Франциска «Я прошу вас молитися за мене. Початок Петрового служіння Папи Франциска» в українському перекладі.

За словами керівника проекту Михайла Комарницького, у книзі зібрані промови Понтифіка, починаючи від 13 березня 2013 року, коли він був обраний 266-м Папою Римським, і до Вербної неділі цього року. Крім промов, у праці є також біографія Папи Франциска, пояснення значення його герба і девізу тощо. «Мета цієї книги – просвітницька, а саме: донести важливі слова Папи Римського до читачів різних категорій в Україні, незалежно від віку, статі, соціального статусу. Які головні уроки з цієї книги ми повинні засвоїти? Насамперед, це заклики до солідарності у боротьбі з бідністю, корупцією, скромність і простота у повсякденному житті, толерантність та милосердя у відношенні до ближнього», - наголосив Михайло Комарницький.

У створенні українського видання книги «Я прошу вас молитися за мене. Початок Петрового служіння Папи Франциска» також брали участь декан ФБФ, о. д.-н. Роман Завійський (науковий редактор українського видання), Анна-Марія Волосацька (редактор), Андрій Василів (обкладинка і верстка). Також до видання цієї праці долучився й поет, літературознавець та науковець Андрій Содомора.

«Папа Франциск обрав слова: «Хто я такий, щоб судити когось?», тему Божого милосердя і Церкви-Матері, яка зцілює, як центральну тему свого служіння. Важливу роль він приділив й місії мирян, що є носіями євангелізації, керуючись соціальною доктриною Церкви», - зазначив о. д-н. Роман Завійський.

«Покликання, обов’язок, відповідальність – без цих трьох речей все інше втрачає своє значення. Ми впроваджуємо цю книгу в сучасність, і це дуже важливо, бо думки Понтифіка здатні закарбувати нові благородні цінності у світі», - розповів Андрій Содомора.

Ректор УКУ, о. д-р Богдан Прах розповів, наскільки важливою є роль Папи Франциска у сучасному християнському світі: «Такі люди, як Папа Римський Франциск, із великим досвідом молитви, можуть нас багато навчити. Ми повинні вдумливо вчитуватися у слова Святійшого Отця, щоб зрозуміти глибину кожної його думки».

Рекомендовано до перегляду:

» » » В УКУ презентували книгу про життя і місію Папи Франциска

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014