Галичина.Інфо

Польща просить своїх громадян тікати з Донбасу і не відвідувати низку регіонів України

Польща просить своїх громадян тікати з Донбасу і не відвідувати низку регіонів України МЗС Польщі закликає громадян країни виїхати з Донецької та Луганської областей та утриматися від поїздок до Запорізької, Харківської, Дніпропетровської областей, а також до Одеси та Криму. Про це йдеться у повідомленні польського зовнішньополітичного відомства.

"У зв'язку з утриманням напруги в Донецькій та Луганській областях, загрозою для цивільних осіб і проведенням антитерористичної операції міністерство закордонних справ знову закликає громадян РП виїхати з Донецької та Луганської областей, а також під жодним приводом не планувати поїздок до цих регіонів", - йдеться заяві.
У зв'язку з анексією Криму і відсутністю можливостей забезпечити консульську допомогу, полякам також рекомендують негайно залишити півострів.
МЗС Польщі також радить утриматися від поїздок до Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей, а особи, які там перебувають, мають бути дуже обережними. Польське зовнішньополітичне відомство також пропонує без нагальних потреб не відвідувати Одесу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Польща просить своїх громадян тікати з Донбасу і не відвідувати низку регіонів України

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014