Галичина.Інфо

У Львові створюють кластер легкої промисловості

У Львові створюють кластер легкої промисловості У Львові діє група, яка займається створенням кластера легкої промисловості. Інститут міста представив результати дослідження підприємств, які працюють у цій сфері. Про це йшлося на засіданні Торгово-промислової палати Львівщини. До робочої групи ввійшли представники компаній галузі («Троттола», «Весна – Захід», «СікаФутвеер А/С»), Торгово-промислової палати та Інституту міста. Перше засідання групи планують на другу половину червня – до цього часу повинно бути напрацьовано засади роботи майбутнього об’єднання.

«У стратегії конкурентоспроможності Львова було закладено ідею, що з часом, коли існуючі кластери стануть достатньо потужними та самостійними, ми повинні будемо шукати нові потенційні кластери, які зможуть забезпечити високу додану вартість для міста, багато робочих місць та розвиток економіки в цілому. За результатами дослідження виявилось, що наступною галуззю економіки, яка може стати потужним кластером, є легка промисловість», – розповів директор Інституту міста Олександр Кобзарев.

На важливості та необхідності створення кластера наголошував один із представників сфери легкої промисловості Львівщини, директор компанії «Троттола» Ярослав Рущишин. «Дуже важко було об’єднати ІТ-шників чи готельєрів у кластери інформаційних технологій та туризму відповідно, адже вони є прямими конкурентами, проте дуже успішно працюють у Львові. Нам необхідно відрізняти конкуренцію 19 ст., де відбувалось поглинання конкурентів одне одним, та конкуренцію 21 ст., де головним чинником успіху є спільна праця для створення ринку. Саме в це русло ми повинні скеровувати нашу енергію, і я вірю, що ми зможемо багато чого досягти не тільки в місті, але й в області», – зазначив Рущишин.

Кластер – це галузеве об'єднання підприємницьких структур, які тісно співпрацюють із науковими (освітніми) установами, громадськими організаціями та органами місцевої влади для того, аби підвищити конкурентноздатність власної продукції і сприяти економічному розвитку регіону.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові створюють кластер легкої промисловості

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014