Галичина.Інфо

Історію Львова тепер можна вивчати під час гри

Історію Львова тепер можна вивчати під час гри У Львові, 3 червня, у Центрі міської історії презентували нову настільну навчально-розважальну гру «Leopolis 1527: відродження з попелу». Забава є одним з альтернативних способів вивчення історії Львова. Як повідомили координатори проекту, у грі потрібно на основі правдивих фактів моделювати історію відбудови Львова після Великої пожежі, що сталася 3 червня 1527 року.

За словами розробника Максима Коляди, у грі бере участь 6 гравців: п’ятеро представляють етнічні громади середньовічного Львова (Галицьких русинів-українців, поляків, німців, вірмен та євреїв), а шоста людина – міський магістрат. Гравцям доводиться вирішувати демографічні, економічні та політичні завдання, щоб відновити впливове становище своєї громади, а також відбудувати місто. Магістрат, в свою чергу, покликаний створювати можливості розвитку для громадян та забезпечувати баланс сил в місті. Проте часто інтереси міста починають конфліктувати з інтересами певної громади чи влади, тоді гравцям доводиться шукати компроміс та вести діалог.
На думку Коляди, «Leopolis 1527: відродження з попелу» – це спроба створення альтернативних інструментів вивчення історії. Це моделювання досвіду, коли факти тісно переплітаються з особистими емоціями та внутрішніми мотивами. Це коли історія перестає бути текстом, а стає переживанням, коли дослідник перестає бути спостерігачем, а стає співучасником.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Історію Львова тепер можна вивчати під час гри

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014