Галичина.Інфо

На Львівщині за €4,5 млн два сіркові кар'єри перетворять на індустріальні парки

На Львівщині за €4,5 млн два сіркові кар'єри перетворять на індустріальні парки
У рамках проекту “Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у повіті Любачів та відновлення деградованих земель Яворівського району та міста Новий розділ” розроблять проекти двох індустріальних парків. Реалізація проекту триватиме протягом двох років. Загальний бюджет відновлення земель сягає майже €4,5 мільйона, з них чотири мільйони виділить Європейський Союз.

На Яворівщині індустріальний парк створять на території 40 гектарів земель колишнього ДГХП “Сірка”. “Завдяки створенню індустріального парку нам вдасться забезпечити роботою частину району. Щодо пріоритетних напрямків ми порадимось з громадою та спеціалістами. Пріоритетами для нас буде легка промисловість, переробка сировини”, - пояснив голова Яворівської районної ради Іван Карпа.

Водночас, індустріальний парк у Новому Роздолі створять на території 46 гектарів. “Наша концепція полягає в тому, що наш парк не має бути подібним на інші парки в Україні. Це має бути щось особливе, таке, що відповідає цій території. За нашими підрахунками”, - зазначив міський голова Нового роздолу Володимир Туз.

Як уточнив, директор PPV Knowledge Networks Володимир Воробей, індустріальний парк має займатись енергоощадною продукцією і технологіями: “Це новий напрямок у промисловості. Ми розглядаємо можливості виробництва продукції з натуральної сировини – це і біофармація, біопластмаси, замінників штучних клеїв та абразивних матеріалів. Тобто йдеться про речі, які в Україні не виробляються. Іншим напрямком стане вторинна переробка сировини, електронного та електричного обладнання”.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині за €4,5 млн два сіркові кар'єри перетворять на індустріальні парки

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014