Галичина.Інфо

Аеропорт «Львів» має нового гендиректора

Аеропорт «Львів» має нового гендиректора Генеральним директором державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» призначено Ростислава Веселова. Це передбачено наказом Міністерства інфраструктури України №96-о від 13 червня. Як ідеться в повідомленні на офіційному сайті аеропорту «Львів», відповідний контракт підписано на 3 роки.

Ростислав Веселов (1962 року народження, львів’янин) має досвід роботи в авіаційній галузі 32 роки, з яких 17 років на керівних посадах. У 1997-му він «з нуля» розвивав у регіоні представництво української авіакомпанії «Аеросвіт». З квітня 2013 року займав посаду начальника служби управління терміналом Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Аеропорт «Львів» має нового гендиректора

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014