Галичина.Інфо

26 червня на Львівщині відкриють найбільший на східному кордоні Євросоюзу митний перехід

26 червня на Львівщині відкриють найбільший на східному кордоні Євросоюзу митний перехід Митний перехід для автомобільного сполучення «Угринів-Долгобичув» на українсько-польському кордоні остаточно відкриють 26 червня. Як повідомив речник Західного регіонального управління держприкордонслужби Володимир Шеремет, під час відкриття будуть підписані документи між прикордонними службами України і Польщі про функціонування технологічної схеми. Тільки після цього пункт запрацює. За словами Шеремета, через малу завантаженість пункту пропуску, відкриють лише по три смуги руху в кожну сторону. «Немає змісту виводити більшу кількість людей, якщо пункт пропуску не завантажений», – зазначив він. Він також додав, що пункт пропуску повністю розташований на території Польщі. Там досі тривають роботи зі збільшення пропускної здатності вантажного терміналу.

Нагадаємо, що відкриття шостого автомобільного пункту пропуску спершу було заплановане на 23 травня, однак його перенесли з ініціативи польської сторони.
Митний перехід для автомобільного сполучення «Угринів-Долгобичув» є одним із найсучасніших на польсько-українському кордоні. Його пропускна спроможність становить близько 4 тисяч легкових автомобілів, тисяча вантажних (вагою до 3,5 тонн) та 60 автобусів на добу. Перехід буде мати по дев’ять смуг на в’їзд та виїзд. Євросоюз визнав митний перехід найбільшим на своєму східному кордоні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 26 червня на Львівщині відкриють найбільший на східному кордоні Євросоюзу митний перехід

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014