Галичина.Інфо

Львів зустрів перший рейс авіакомпанії «Урга» з Києва

Львів зустрів перший рейс авіакомпанії «Урга» з Києва Сьогодні, 18 червня, відбулась урочиста зустріч першого рейсу кіровоградської авіакомпанії «Урга» сполученням Київ – Львів. «Авіакомпанія «Урга» була давно представлена у нашому регіоні. Новий рейс є досить перспективним, і з боку аеропорту будемо допомагати компанії будь-якими способами», – зазначив генеральний директор міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Ростислав Веселов.

Генеральний директор авіакомпанії «Урга» Олександр Галинський повідомив, що їхня авіакомпанія розробила систему гнучких тарифів – від соціальних пакетів до преміум-класу. «Ми прагнемо, щоб широкий спектр пасажирів почував себе комфортно на наших рейсах» – наголосив він. Окрім того, він додав, що компанія удосконалює свій сайт для того, щоб надати можливість купувати квитки на рейси «Урги» через мережу Інтернет. Щодо розширення географії рейсів, то Галинський зазначив, що після того, як покращиться ситуація в державі, компанія планує запустити рейси у східному напрямку, а також до Ужгорода та Чернівців.

Вильоти з аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького до аеропорту «Київ» (Жуляни) будуть виконуватися з понеділка по п'ятницю о 18:45, а в неділю – о 19:40. Вартість квитка на новий рейс в один бік стартує від 615 грн і до близько 1060 грн у два боки. Тривалість перельоту – 1 год. 20 хв.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів зустрів перший рейс авіакомпанії «Урга» з Києва

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014