Галичина.Інфо

На Львівщині реалізовують мікропроекти з розвитку соціальної інфраструктури

На Львівщині реалізовують мікропроекти з розвитку соціальної інфраструктури Український фонд соціальних інвестицій за допомогою Гранту Уряду Німеччини у чотирьох районах Львівської області – Буському, Кам'янка-Бузькому, Радехівському та Турківському – впроваджує проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Стан реалізації цього проекту сьогодні, 18 червня, обговорили на нараді заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак, директор Львівського регіонального представництва Українського фонду Соціальних інвестицій Сергій Шигірт, керівники профільних управлінь обласної ради та обласної державної адміністрації.

Обов’язкова умова реалізації проекту – це співфінансування з обласного та місцевих бюджетів. На цей час, як повідомив Сергій Шигірт, уже виготовлено проектно-кошторисну документацію по всіх об’єктах, проведено 12 тендерів та підписано 7 договорів з підрядними організаціями. Окрім того, уже приступили до реалізації одного з проектів. Зокрема, у селищі Добротвір Кам’янка-Бузького району виконують заходи з капітального ремонту та енергоефективності загальноосвітньої школи.

У рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» реалізують 27 мікропроектів в освітній та соціальній галузях. Загальне фінансування проекту становить 33 млн грн. При цьому основна його частина – кошти німецької сторони. Передбачено також співфінансування з обласного бюджету та з боку місцевих громад.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині реалізовують мікропроекти з розвитку соціальної інфраструктури

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014