Галичина.Інфо

Наступного тижня відбудеться Всеукраїнська проща до Страдчу

Наступного тижня відбудеться Всеукраїнська проща до Страдчу 26 червня пройде Всеукраїнська проща до с. Страдч Яворівського району, що на Львівщині. Проща буде присвячена 25-річчю виходу УГКЦ з підпілля, Дню мирянина та пам’яті страдецьких блаженних о. Миколи Конрада та дяка Володимира Прийми. Як наголосив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк, програма передбачає фільм і проповіді про підпільну Церкву. Особливістю цієї прощі є те, що на ній буде зачитано два декрети про надання Папою Римським відпустів Страдчу.

Всеукраїнською проща стала лише торік, додав парох храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Страдч о. Іван Колтун. Тоді, за його словами, на прощу прибуло близько 27 тисяч прочан і 600 священиків. Був також і Блаженніший Святослав.
Цьогоріч організатори знову активно готуються до прощі та хочуть бачити багато прочан. Уже проведено реставраційні роботи IX стації Хресної дороги, яка горіла. Архієрейську Літургію очолить владика Ігор (Возьняк). Понад сто священиків сповідатимуть.

Контактна особа: о. Іван Колтун, парох храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Страдч, тел.: (067) 752-57-72.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Наступного тижня відбудеться Всеукраїнська проща до Страдчу

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014