Галичина.Інфо

Начальників усіх райвідділів міліції Львова зобов’яжуть завести сторінки у Facebook

Начальників усіх райвідділів міліції Львова зобов’яжуть завести сторінки у Facebook Громадські активісти поставили перед начальником УМВСУ у Львівській області Дмитром Загарією вимогу, щоб усі керівники райвідділів міліції Львова зареєструвалися у соцмережі. Про це йшлося у четвер, 19 червня, під час засідання наглядової ради у головному управлінні міліції Львівщини. Громадські активісти особисто поспілкуються із керівниками шести райвідділів міліції Львова та при потребі допоможуть їм створити сторінку у Facebook. Як зазначають активісти, це потрібно для того, щоб правоохоронці могли оперативно отримувати інформацію та реагувати на неї. Крім того, це дозволить кожному громадянину мати зворотний зв’язок з міліцією. Таким чином, вважають вони, міліція стане ближчою до народу.

Як з’ясувалося під час засідання, Дмитро Загарія уже має аккаунт у Facebook, але не веде його активно. Він пообіцяв, що до вівторка, 24 червня, керівники усіх райвідділів Львова будуть зареєстровані та хоча б раз у два дні переглядатимуть повідомлення.

Під час наглядової ради громадські активісти також виступили з пропозицією провести на дорогах Львівщини операцію із виявлення нетверезих водіїв. Загарія підтримав таку ініціативу. ЇЇ проводитимуть працівники ДАІ спільно з громадськими активістами.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Начальників усіх райвідділів міліції Львова зобов’яжуть завести сторінки у Facebook

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014