Галичина.Інфо

У Львові по-галицьки перезнімуть відомі фільми

У Львові по-галицьки перезнімуть відомі фільми З 27 по 29 червня у Львові креативні молоді режисери зніматимуть рімейки на відомі кінострічки. Громадське об'єднання «Самопоміч» та антикафе Communa запрошують усіх долучитись до унікального проекту «Галицькі перезніманки». Як пояснив координатор проекту Олег Бакулін, конкурс коротких кінорімейків «Галицькі перезніманки» полягає в тому, що збираються друзі або зовсім незнайомі люди, знаходять камеру або звичайний смартфон і за 40 годин «геніально перезнімають відомий фільм», або ж перезнімають по-своєму. Командам потрібно перезняти сцени з відомого фільму та вкласти всю суть у 5 хв. Заборонено використовувати комп’ютерні спецефекти. На все про все у команд – 40 годин.

Додамо, у Львові вже проводили подібні проекти: «Перший львівський шведінг» та «Перший львівський шведінг – 2». Тоді участь взяли два десятки команд.
«Дуже багато молоді хоче взяти участь у таких проектах, однак їм бракує однодумців. Тому ми запустили міні-проект «Шукаю команду». Усі охочі реєструються за посиланням http://bit.ly/1icItBd, і для них ми проводимо короткі тренінги з монтажу, акторської майстерності та ділимо на команди», – додала співкоординатор проекту Ярина Геречка.
Дізнатись більше та долучитись до проекту можна на сторінці vk.com/pereznimka, а також за телефонами: (063) 17-43-758 (Олег) та (093) 727-18-13 (Ярина).
Промо-ролик проекту можна переглянути за посиланням: http://bit.ly/1uJDwje.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові по-галицьки перезнімуть відомі фільми

топ

  Цей день в історії.
  1 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014