Галичина.Інфо

У Львові розпочався Тиждень італійського кіно

У Львові розпочався Тиждень італійського кіно З 20 червня у Палаці мистецтв розпочинається «Тиждень італійського кіно». Компанія «Артхаус Трафік» уже вчетверте показує глядачам України (окрім Львова фестиваль проходитиме у Києві, Харкові та Одесі) новинки сучасного кінематографа Італії та завжди актуальну класику.

Ексцентрична комедія «Я повернуся» актора і режисера Серджо Рубіні розповідає про подорож на той світ і назад. І, як це часто буває в італійському кіно, одним із головних героєв стрічки стає Рим.

Психологічний трилер «Прийдешнє» Алісії Шерсон отримав приз Роттердамського кінофестивалю і вперше був представлений українському глядачеві на Одеському кінофестивалі минулого року.

«Римська кільцева дорога» Джанфранко Розі стала однією із чільних подій минулорічного Венеціанського кінофестивалю. Це - перший документальний фільм, що отримав “Золотого лева”. Фільм спостерігає за життями римлян, подорожуючи автомагістраллю, яка оточує Рим.

Помітною подією стане показ культової психологічної драми Бернардо Бертолуччі «Конформіст», знятої режисером у 29 років. Фільм давно вже став класикою. Побував він і в радянському прокаті, проте у безжально порізаному вигляді.

Розклад показів:
20 червня, 19:00 «Конформіст»
21 червня, 17:00 «Римська кільцева дорога», 19:00 «Я повернуся»
22 червня, 17:00 «Я повернуся», 19:00 «Прийдешнє»
23 червня, 19:00 «Римська кільцева дорога», 21:00 «Прийдешнє»

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові розпочався Тиждень італійського кіно

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014