Галичина.Інфо

Microsoft допоможе Львову розвинути «електронне місто»

Microsoft допоможе Львову розвинути «електронне місто» Львівська міська рада та компанія Microsoft підписали Меморандум про взаєморозуміння для закріплення свого партнерства у сфері розвитку «електронного міста».

«Нам важливий гармонійний розвиток міста – це усі галузі: харчова, легкова, машинобудування, книгодрукування. Але є такі галузі, які показують прекрасну динаміку росту. Це IT та індустрія туризму. ІT – це інтелект, висока заробітна платня, ноу-хау. Індустрія туризму – можливість отримати швидко дохід і дати роботу великій кількості молодих людей. Зараз ці 2 галузі схожі, власне дякуючи Microsoft, дякуючи прекрасним програмним рішенням, які ми впроваджуватимемо у місті Львові і будемо їх робити доступними для всіх наших колег з інших міст, щоб ми гордились нашою державою і використовували найновітніші технології», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Водночас генеральний директор компанії «Microsoft Україна» Дмитро Шимків додав, що Львовом дуже складно керувати. Тому що на відміну від міст, збудованих нещодавно, тут є важлива історична складова. Він запевнив, що сьогодні можна використовувати технології для ефективного керування, щоб була можливість ухвалювати рішення, мати набір ключових показників, за якими можна бачити, що відбувається в місті, які зміни потрібно впровадити. Все разом дозволяє покращити життя у місті та розвивати бізнес, залучаючи інвестиції в місто, туристів.
«Ми також обговорюємо майбутні плани щодо звернень громадян, відстежування роботи зі зверненнями громадянам, бачення, де треба прийняти рішення, що треба змінити. І все це дозволить покращити не тільки інвестиційну діяльність міста, а й дозволить львів’янам жити краще», – додав Шимків.

Як зауважив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Андрій Москаленко, майбутній проект зі зверненнями громадян буде прецедентом для всієї України.

Нагадаємо, Львів визначив сферу ІТ як один із пріоритетних напрямків розвитку міста, а компанія Microsoft має великий досвід впровадження проектів з покращення ІТ-інфраструктури міст.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Microsoft допоможе Львову розвинути «електронне місто»

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014