Галичина.Інфо

У Донецьку почалися переговори між представниками УРСР, «ЛНР», «ДНР» і РФ

У Донецьку почалися переговори між представниками УРСР, «ЛНР», «ДНР» і РФ У понеділок, 23 червня, в Донецькій обласній державній адміністрації почалися багатосторонні переговори між представниками України і терористами самопроголошених «Донецької» і «Луганської народних республік» і Російської Федерації щодо врегулювання ситуації на сході України. Перемовини відбуваються також за участі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

У переговорах беруть участь другий президент України Леонід Кучма, посол РФ в Україні Михайло Зурабов, самопроголошений прем'єр-міністр «ДНР» Олександр Бородай, лідер руху «Юго-Восток» Олег Царьов та представники самопроголошеної «Луганської народної республіки», представник чинного голови ОБСЄ Хайді Тальявіні. Медіатором у перемовинах самопроголошених республік з керівництвом ОБСЄ є глава громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Донецьку почалися переговори між представниками УРСР, «ЛНР», «ДНР» і РФ

топ

  Цей день в історії.
  20 листопада:

  1917 — своїм 3-м Універсалом Українська Центральна Рада проголосила самостійність УНР.

  1943 — під охороною УПА на Волині почалася Перша конференція поневолених Москвою народів, на якій оформлено політичну організацію — Антибільшовицький Блок Народів (АБН).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014