Галичина.Інфо

Україна остаточно переходить до другої фази лібералізації візового режиму з ЄС

Україна остаточно переходить до другої фази лібералізації візового режиму з ЄС Європейський Союз ухвалив рішення про перехід України до виконання другої фази Плану дій з лібералізації візового режиму. Відповідне рішення Рада ЄС прийняла у понеділок, 23 червня, в Люксембурзі під час свого засідання на рівні міністрів закордонних справ.

«Рада поділяє аналіз, згідно з яким Україна виконала всі показники, встановлені в рамках першого етапу Плану дій з лібералізації візового режиму та приймає рішення розпочати оцінку виконання показників, встановлених в рамках другого етапу. Це підкреслює необхідність повного та ефективного здійснення всіх цих показників під час другої фази», — йдеться в рішенні Ради ЄС.
Рада очікує, що Комісія якомога швидше надасть оцінку можливої міграції та впливу на безпеку ЄС подальшої лібералізації візового режиму для України.
«Рада запрошує Комісію продовжити підтримувати Україну в реалізації Плану дій щодо лібералізації візового режиму, а також продовжувати звітувати про його здійснення з метою прийняття рішення про виконання всіх контрольних показників», — зазначається в рішенні.

Нагадаємо, 23 травня єврокомісар Сесілія Малстром запропонувала Єврокомісії перейти до другої — останньої — фази Плану дій щодо візової лібералізації, після завершення якого громадяни України зможуть їздити до країн ЄС без віз. 27 травня в Представництві ЄС в Україні повідомили, що Єврокомісія схвалила рішення про перехід України до другої фази лібералізації візового режиму з Євросоюзом. Як зазначалося в повідомленні, Єврокомісія дійшла висновку, що Україна створила всі необхідні законодавчі, політичні та інституційні рамки та досягла відповідності вимогам першої фази візового діалогу. А тому можна розпочинати другу фазу, в рамках якої Європейська комісія перевірятиме виконання всіх цих правил.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна остаточно переходить до другої фази лібералізації візового режиму з ЄС

Цей день в історії.
18 жовтня:

1918 — у Львові утворено Українську Національну Раду.

1995 — Україна вступила до Ради Європи.

1919 — народився П\'єр Трюдо, прем\'єр-міністр Канади.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014