Галичина.Інфо

Фестиваль «Ніч у Львові» відкриє всім охочим сакральне місто

Фестиваль «Ніч у Львові» відкриє всім охочим сакральне місто З 11 по 13 липня у місті проходитиме вже традиційний фестиваль «Ніч у Львові», під час якого вночі музеї, храми та інші культурні і духовні заклади будуть відкриті для відвідувачів. Упродовж трьох ночей на жителів та гостей міста чекатиме понад 100 різноманітних атракцій, екскурсій.

Цьогоріч на фестивалі покажуть духовний та сакральний Львів. Вперше буде екскурсія Митрополичими палатами в соборі Св. Юра, а також монастирською бібліотекою в храмі Св. Онуфрія, зазначила керівник відділу промоції міста Марта Іванишин. Відтак додала, що в музеях гратиме класична музика, тож знайомитись з пам’ятками історії можна буде під твори світової класики.
Новинкою цього року буде й зустріч сонця на Лисій горі з гуртом «Перекотиполе», на яку можна буде дістатись разом з велоекскурсією. На всіх, хто завітає на фестиваль, чекатимуть безліч цікавих заходів, неймовірні емоції та враження, запевнила Марта Іванишин.
Зорієнтуватися в різноманітті заходів і не пропустити цікавого відвідувачам фестивалю допоможуть 70 волонтерів – у них можна буде отримати програму фестивалю та карту міста.

Фестиваль «Ніч у Львові» став однією з найпопулярніших туристичних атракцій Львова. Його проводять двічі на рік – у липні та в листопаді. Під час фестивалю відвідувачам пропонують понад 100 театральних екскурсій та перформансів у музеях, галереях, церквах і театрах міста.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Фестиваль «Ніч у Львові» відкриє всім охочим сакральне місто

топ

  Цей день в історії.
  1 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014