Галичина.Інфо

Німеччина через «зростання антисемітизму» спростила правила в'їзду для українських жидів

Німеччина через «зростання антисемітизму» спростила правила в'їзду для українських жидів Уряд ФРН в четвер, 26 червня, оголосив про ослаблення обмежень на імміграцію в ФРН жидівського населення України у зв'язку з інформацією про зростання антисемітських настроїв в Україні. У Берліні заявили, що влада Німеччини віддаватиме пріоритет у видачі дозволів на в'їзд до країни українським жидам перед жидами з інших колишніх республік СРСР, а також скасує низку введених раніше обмежень на в'їзд. В уряді додали, що уважно стежать за ситуацією з жидівським населенням України.

Нагадаємо, після 1989 року ФРН прийняла програму надання допомоги жидам, які прагнуть виїхати з пострадянських республік. Це призвело до прибуття близько 200 тис. жидів у ФРН за останні 25 років. Проте в 2005 році Берлін посилив регулювання імміграції жидів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Німеччина через «зростання антисемітизму» спростила правила в'їзду для українських жидів

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014