Галичина.Інфо

Терористи прикидаються біженцями і тікають з зони АТО

Терористи прикидаються біженцями і тікають з зони АТО У Міністерстві внутрішніх справ України заявляють про випадки проникнення терористів під виглядом переселенців із зони АТО в інші регіони України. Про це у четвер, 26 червня, на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ з питань переселення громадян із зони АТО Зорян Шкіряк. «На превеликий жаль, за оперативною інформацією випадки проникнення терористів (під виглядом переселенців) в інші області України сьогодні є», — повідомив радник Авакова.

Разом з тим, він зазначив, що міжвідомчий штаб з евакуації переселенців із зони АТО вже розробив удосконалений механізм ідентифікації осіб, що переміщуються із зони АТО. Крім того, за його словами, на засіданні штабу був відпрацьований механізм оповіщення людей про час відкриття коридору евакуації, а також відпрацьовані питання щодо забезпечення транспортом, медичною і соціальною допомогою. Шкіряк поінформував, що на цей момент вже 14 тисяч громадян подали заявки на отримання такої допомоги. За його словами, евакуаційний коридор може запрацювати вже наступного тижня, але поки конкретних дат встановлено не було. Також, радник міністра повідомив, що наразі відпрацьовується питання доправки в зону АТО пересувних банкоматів для надання громадянам можливості користуватися своїми фінансовими засобами. Також Шкіряк повідомив, що серед бойовиків є й такі, котрі хочуть миру і готові скласти зброю, але їхні соратники таких людей розстрілюють.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Терористи прикидаються біженцями і тікають з зони АТО

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014