Галичина.Інфо

У Львові відкрилась виставка ретро-автомобілів

У Львові відкрилась виставка ретро-автомобілів У Львові стартував фестиваль старожитніх автомобілів Leopolis Grand Prix. Розпочався він із виставки ретро-авто на пл. Ринок. Пізніше автомобілі вирушили в бік парку ім. Богдана Хмельницького. Відтак здійснили об’їзд трасою «Львівський трикутник» (вул. Вітовського – вул. Стрийська – вул. Героїв Майдану) – традиційною трасою змагань. Опісля вони повернуться на площу Ринок, де впродовж усього дня і буде виставка.

Цього року оргкомітет фестивалю відмовився від проведення масштабних заходів. Як розповіли організатори, частину коштів із проведення фестивалю спрямують на купівлю обмундирування для 24-го механізованого батальйону з м. Яворова. Зокрема гроші збиратимуть і за допомогою скриньок, які виставлять на місці виставки автомобілів. У неділю, 29 червня, автомобілі разом з речами, купленими на залучені кошти, вирушать до військових у Яворів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрилась виставка ретро-автомобілів

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014