Галичина.Інфо

Львів відмовився від боротьби за проведення Зимової Олімпіади-2022

Львів відмовився від боротьби за проведення Зимової Олімпіади-2022 Львів припиняє боротьбу за право проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року, водночас претендуючи на проведення Ігор у 2026 році. Рішення про перенесення на чотири роки заявки на проведення зимової Олімпіади було ухвалене під час зустрічі президента Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) Томаса Баха, прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та президента Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергія Бубки.

Таке рішення в НОК пояснюють «нинішнім політичним і економічним становищем в Україні». «Ми дійшли висновку, що в нинішніх умовах було б надзвичайно важко продовжувати боротьбу за право проведення Олімпійських ігор-2022, але разом з тим майбутня кампанія України як можливої господарки Ігор має величезне значення для країни загалом і українського спорту зокрема», - зазначив президент МОК Томас Бах. Водночас він зауважив, що Львів, за попередньою оцінкою робочої групи МОК, має величезний потенціал для майбутнього розвитку.

Своєю чергою, Арсеній Яценюк підтвердив, що «заявка на 2026 рік матиме величезний потенціал для економічного відновлення країни і може мати значні переваги для українського суспільства».

«Ми хотіли б подякувати МОК за допомогу і розуміння, а також велику допомогу, що надається українським спортсменам з усіх куточків країни як морально, так і матеріально», - додав президент НОК Сергій Бубка.

На переконання міського голови Львова Андрія Садового, проведення зимових Олімпійських ігор - це великий шанс для нашого міста і держави, водночас це й велика відповідальність. «Враховуючи нинішню ситуацію, прийнято рішення, що Львів змагатиметься за проведення Олімпіади у 2026 році. Я переконаний, що зимова Олімпіада принесе багато переваг як місту Львову, так і Україні загалом. Бо, в першу чергу, це нові робочі місця, відомість для міста, закордонні інвестиції, капітал. Це розвиток міста і вихід на нову орбіту розвитку», - заявив Андрій Садовий.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів відмовився від боротьби за проведення Зимової Олімпіади-2022

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014