Галичина.Інфо

Через пошкодження дамби на спиртзаводі у Раві-Руській у річку потрапили нечистоти

Через пошкодження дамби на спиртзаводі у Раві-Руській у річку потрапили нечистоти Через пошкодження дамби очисних споруд ДП «Укрспирт» у Раві-Руській у місцеву річку Рату потрапили 2 тис куб. м нечистот. Про це 1 липня повідомила прес-служба міської ради м. Рава-Руська. З інформацією про те, що у річку потрапили нечистоти до міської ради кілька днів тому звернулись місцеві мешканці, зазначено у повідомленні. Люди заявили, що у річці поспливала риба. Після обстеження місця витоку нечистот було виявлено пошкодження на одній із ділянок дамби спиртзаводу, яка розділяла очисні споруди підприємства від місцевої річки Рати, йдеться у повідомленні з посиланням на в.о директора ДП «Укрспирт» Романа Лянгера. Зі слів Лянгера, було знищено майже сім метрів дамби, внаслідок чого у ріку потрапило близько 2000 куб. м нечистот.

На Рава-Руському спиртзаводі вважають, що дамбу підкопали навмисне, аби скомпрометувати керівництво держпідприємства, йдеться у повідомленні з посиланням на міського голову Рави-Руської Ірину Верещук. «Завод працює 200 років і ніяких подібних надзвичайних ситуацій раніше не траплялося. Очевидно, що декому не до вподоби, що працівники змогли відстояти керівника підприємства, якому довіряють, і це стало перешкодою для відмивання грошей окремих зацікавлених осіб, які очолювали підприємства у недалекому минулому», – заявила Ірина Верещук.

На місце події було викликано правоохоронців та представників рибоохоронної інспекції області.

Наразі підприємство працює у звичному режимі. Дамбу, яку прорвало, було перекрито мішками з піском, а нечистоти зливають у інші два басейни очисних споруд.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Через пошкодження дамби на спиртзаводі у Раві-Руській у річку потрапили нечистоти

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014