Галичина.Інфо

Подорожчав проїзд у маршрутках

Подорожчав проїзд у маршрутках Івано-Франківський міськвиконком погодив приватним перевізникам збільшення з 1 липня 2014 року розміру граничного тарифу на перевезення пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування на 37,5% — з 2 грн до 2,75 грн за поїздку. Про це йдеться у відповідному рішенні виконкому № 243, ухваленому 4 червня. Відповідно до нього, зберігається безкоштовне необмежене перевезення приватними перевізниками пільгових категорій населення з 10.00 до 16.00, проти чого протестувала міська прокуратура, оскільки цей пункт суперечить вимогам чинного законодавства.

Міськвиконком також зобов’язав перевізників до 1 вересня 2014 року обладнати свої автобуси приладами GPS-моніторингу і двома відеореєстраторами та встановити компостери і впровадити видачу пасажирам квитків за проїзд. У свою чергу департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку міськвиконкому має до 1 вересня 2014 року обладнати міські автобусні зупинки інформаційними табличками про графік руху маршруток та встановити на кінцевих зупинках біотуалети.

Перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник підписав розпорядження про зростання тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. Згідно із розпорядженням, тарифи на проїзд у приміських та міжміських автобусах зросли до 25-30 копійок за кілометр. З урахуванням усіх показників вартість проїзду підвищилася майже на 20%.

Згідно з документом, граничний тариф (без урахування податку на додану вартість, витрат, пов’язаних з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті) за 1 км проїзду пасажира становить 0,30 грн, але не менше 2,50 грн за поїздку. Вартість перевезення багажу встановлена у розмірі 10% від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті. «Граничний тариф встановлено для суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності та систем оподаткування, які в межах Львівської області виконують перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, з правом самостійно його визначати в межах граничного рівня, виходячи з економічної доцільності», – йдеться у розпоряджені.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Подорожчав проїзд у маршрутках

топ

  Цей день в історії.
  11 грудня:

  1882 — народився Андрій Бандера, релігійний і громадський діяч, діяч ЗУНР, капелан УГА, батько Степана Бандери.

  1889 — народився Микола Чубатий, український вчений, історик права та церкви, педагог і публіцист.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014