Галичина.Інфо

В Україні почали оподатковувати пасивні доходи, включно з депозитами

В Україні почали оподатковувати пасивні доходи, включно з депозитами В Україні з 1 липня вводиться прогресивна шкала оподаткування на доходи фізичних осіб. Про це йдеться в законі № 1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».

Згідно з законом, вводиться три ставки оподаткування: базова ставка в 15% — якщо дохід до 500 тис. грн, або якщо база оподаткування звітного податкового року не перевищує 204 прожиткових мінімуми, 20% — якщо дохід до 1 млн грн, або якщо база оподаткування звітного податкового року перевищує 204 прожиткових мінімуми, але не перевищує 396 прожиткових мінімумів, та 25% — якщо дохід перевищує 1 млн грн, або якщо база оподаткування звітного податкового року перевищує 396 прожиткових мінімумів.

Ці ставки діють для всіх пасивних доходів, включаючи, зокрема, дивіденди, відсотки, роялті та інвестиційний прибуток. Проте цей податок не стосується доходів від зарплати.

Рада прийняла зазначений закон 27 березня разом з поправками до держбюджету-2014. Прийняття цього закону було умовою для виділення Міжнародним валютним фондом Україні кредитних коштів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні почали оподатковувати пасивні доходи, включно з депозитами

Цей день в історії.
22 вересня:

1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014