Галичина.Інфо

До бюджетів усіх рівнів Львівщини надійшло 7,5 млрд грн податків та платежів

До бюджетів усіх рівнів Львівщини надійшло 7,5 млрд грн податків та платежів Упродовж січня-червня поточного року загалом по Львівській області до бюджетів усіх рівнів надійшло 7,5 млрд грн податків та неподаткових платежів, що на 564,5 млн грн, або 8,1% більше, ніж за аналогічний торішній період, інформує департамент фінансів Львівської ОДА.

Так, до державного бюджету за звітний період мобілізовано 5 млрд грн доходів, з яких відраховується дотація місцевим бюджетам області. Це становить 104% до надходжень за відповідний період 2013 року. Зокрема, податкові органи забезпечили надходження 2,8 млрд грн, або 111,9% до надходжень за січень-червень 2013 року; митні органи мобілізували 2,2 млрд грн (96,7% до надходжень за відповідний торішній період); інші міністерства і відомства мобілізували 36,4 млн грн.
До загального фонду місцевих бюджетів за перше півріччя 2014 року надійшло 1,8 млрд грн, що становить 101,1% до надходжень за відповідний період минулого року та 92,6% до плану на І півріччя поточного року.
Відставання зафіксовано в містах Бориславі, Дрогобичі, Моршині, Самборі, Стрию, Трускавці, Червонограді, а також Бродівському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Мостиському, Перемишлянському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Старосамбірському районах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До бюджетів усіх рівнів Львівщини надійшло 7,5 млрд грн податків та платежів

топ

  Цей день в історії.
  8 серпня:

  1833 — народився Омелян Огоновський, літературознавець, автор «Історії літератури руської».

  1834 — народився Осип-Юрій Федькович, буковинський письменник.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014