Галичина.Інфо

У п’ятницю стартує проект «Ніч у Львові»

У п’ятницю стартує проект «Ніч у Львові» З 11 до 13 липня у Львові триватиме традиційна промоційно-туристична акція «Ніч у Львові», яка відбувається двічі на рік – восени та влітку. Цього року літній проект має на меті відкрити для своїх гостей духовний та сакральний Львів вночі. За словами організаторів, відвідувачів чекає безліч цікавинок. Зокрема, у п’ятницю, 11 липня, починаючи з 21:00 можна буде піднятись на вежу храму Свв. Ольги і Єлизавети, який є найвищою спорудою міста та сягає 88 м висоти (пл. Кропивницького, 1). Вхід буде вільним.

У суботу та неділю театр тіней «Див» покаже глядачам неймовірну виставу «Дивоніч», яка проходитиме щогодини з 22:00 до 00:00 у дворику Ратуші. «Публіка зможе відчути неповторну нічну атмосферу, а музичний супровід камерного оркестру «Віртуози Львова» додасть незабутніх емоцій під час перегляду. Вхідний квиток на виставу коштуватиме 40 грн», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, для глядачів буде відкритою камерна сцена Національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької. Організатори зазначають, що під час фестивалю в театрі пройдуть три вистави. Зокрема, в п’ятницю о 20:00 актори театру покажуть постановку «Любов на замовлення», а у суботу та неділю публіка побачить виставу «Марія Стюарт», яка розпочнеться о 23:00, вхід вільний.

Також у суботу о 21:00 у музеї «Арсенал» (вул. Підвальна, 5) відвідувачів чекатиме захоплива вистава «Дібук», яка розкаже про містичну історію кохання двох людей та духа Дібука.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У п’ятницю стартує проект «Ніч у Львові»

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014